Internetinio marketingo mokymai

Pozicionavimas, elgsena, naujienlaiškis

Pozicionavimas – požiūrių keitimo klausimas ir tik po to produkto keitimas, naudojama ne aukščiausioji, bet lyginamoji išraiškos forma.

 

SEO

Procesas, kurio metu interneto verslo įrankis pritaikomas pagal interneto paieškų sistemų standartus.

 

Reklama internete, Google Ads

Tai procesas, kurio metu siekiama pasiekti ir sudominti tikslinę paslaugos, prekės ar pateikiamos informacijos auditoriją.

 

Socialiniai tinklai

Interaktyvi interneto struktūra vienijanti tam tikrą, bendrų interesų turinčią narių grupę, kuri ir kuria konkrečios svetainės turinį ir virtualiai bendrauja tarpusavyje, automatizuotomis konkrečios svetainės priemonėmis.

 

Konversijų optimizavimas

Tai veiksmas, kurį Jūsų svetainėjė atliko lankytojas, pvz.: formos užpildymas, naujienlaiškio prenumerata, registracija, pirkimas ir pan.

 

Web analitika

Būdas kontroliuoti procesus Jūsų tinklalapyje. Viskas ką jūs gaunate yra paremta skaičiais ir duomenų analizėmis.

 

Nuolatinis tobulinimas – tai ką jūs gausite!

Visi turi nuomonę apie jūsų verslo įrankį internete – dizaineriai, rinkodaros specialistai, pardavimų vadybininkai, skaitmeninės rinkodaros kompanijų atstovai. Bet ar jie tikrai žino kas veikia ar kas turi būti padaryta, kad verslo įrankis dirbtų jums ir kurtų norimą vertę? Mes netaikome jokių nuojauta grįstų sprendimų. Bet testuojame, matuojame, analizuojame ir siūlome geriausius sprendimus jūsų verslui. Suteikiame daugiau nei konversijų didėjimą. Įgyvendiname sprendimus, kurie padidins jūsų verslo vertę ir pelną.